"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına veçhe veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı altında konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabilinden şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında harbi adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arazi aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro alaka göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi kılmak, aşk ve ilişki astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve alegori nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin banko bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha zait veri sahibi başlamak istiyorsanız, birsonsuz terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine nazaran belirlenir ve birsonsuz kişiye nazaran nefis ve gelecekteki vakalar üzerine veri verebilir.

  2. Aslan Burcu: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur sinein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşlakin şekline belirti fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok zait veri sahibi başlamak sinein, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Had Valörı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine veri verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki vakalar ve nefis özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğalışverişimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, harbi bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, istikbal tahmini ve daha pek çok süje üzerine veri tevdi dair enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://cankayacambalkon.name.tr/ https://romantikinsan.name.tr/ https://yansanayi.name.tr/ https://webkodlama.name.tr/ https://muhasebemuduru.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al